1 adet/grup YT900B şeffaf hortum 8 # ID 4mm * OD 6mm Silikon Tüp Boru peristaltik pompalar Sıhhi Tesisat Hortumları 1 metre Ücretsiz Gemi

₺17.28 ₺16.41 Ücretsiz kargo

Etiketler: Ucuz 1 adet/grup YT900B şeffaf hortum 8 # ID 4mm * OD 6mm Silikon Tüp Boru peristaltik pompalar Sıhhi Tesisat Hortumları 1 metre Ücretsiz Gemi, Yüksek Kalite 1 adet/grup YT900B şeffaf hortum 8 # ID 4mm * OD 6mm Silikon Tüp Boru peristaltik pompalar Sıhhi Tesisat Hortumları 1 metre Ücretsiz Gemi, Çin Pnömatik Parçaları Tedarikçiler.

Stokta var

Açıklama

  • Model Numarası: yt900b
  • Tipi: boru
  • Marka Adı: Pixiuonline


Silikon Tüp
Boru peristaltik pompalar
Iç çapı: 4mm
Dış çap: 6mm
1 metre
1 m fiyatını gösterir
Kaç metre kaç adet almak
Bütün bir kök birlikte.
Giriş:
Peristaltik pompa silikon tüp, peristaltik pompanın dinamik performansına ve silikon ve yumuşak tüpün farklı özelliklerinden yapılmış farklı malzeme akışına göre yapılır. genel yerli peristaltik pompa silikon tüp iki şekilde gelir: biri bir platin vulkanizasyon silikon tüp, karakterler ve yumuşak yumuşak, biraz şeffaf, duvar pürüzsüz, Düşük protein, düşük protein penetration syonu, farmasötik ve biyoteknoloji alanına uygulanabilir, sıcaklık aralığı:-51 ~ 238 ℃); başka bir tür silikon tüp peroksit ve karakteri yumuşak, biraz şeffaf, pürüzsüz iç duvar, ekonomik verimlilik, uzun ömürlü, sıcaklık aralığı: 238-51 ~ (℃), Aşındırıcı sıvı gibi özel özelliklere sahip olması gerekebilir.
Özellikleri:
1. belirli esneklik var, yani tüp şekli hızla radyal sıkıştırma geri yükleyebilirsiniz;
2. belirli bir aşınma direnci, tokluk, yırtılmaya karşı iyi direnç vardır;
3. iyi hava sızdırmazlığı, sızıntı yok,
4. iyi adsorpsiyon, düşük sıcaklık dayanımı, kolay yaşlanma, hiçbir şişme, korozyona dayanıklı, düşük biriktirme
Silikon tüpün peristaltik pompa prensibini seçin
Kimyasal korozyon/kimyasal uyumluluk direnci:
Farklı sıvının iletimi, hortum bazı mükemmel kimyasal özellikleri göstermelidir, kimyasal uyumluluk denir. gibi: iyi adsorpsiyon, düşük sıcaklık dayanımı, kolay yaşlanma, hiçbir şişme, korozyona dayanıklı, düşük biriktirme, kimyasal korozyon direnci sıcaklık yükselişi ile azalır, Ve kimyasalların oda sıcaklığında tüp için hiçbir etkisi hortum üzerindeki sıcaklık artan etkisi ile olabilir.
Basınç altında
Hortum basıncı performansı ile kısıtlanmış peristaltik pompa uygulaması. sistem basıncı hortum basıncının sınırından daha fazlaysa, hortum şişer, hortum veya hortum patlamasının aşırı aşınmasına yol açar. hortum basıncını etkileyen faktörler şunlardır: malzeme, çap ve duvar kalınlığı, vb.

paket

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 11cm x 11cm x 11cm (4.33in x 4.33in x 4.33in)
5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Derecelendirme: 5.00 out of 5 (1 votes)

Yorum Yap

Derecelendirme