2016 sıcak satış Biyokimyasal Hava Tahrikli Köşe Sünger Filtre Fry Karides balık akvaryumu Tankı JUN13

₺44.42 ₺27.51 Ücretsiz kargo

Etiketler: Ucuz 2016 sıcak satış Biyokimyasal Hava Tahrikli Köşe Sünger Filtre Fry Karides balık akvaryumu Tankı JUN13, Yüksek Kalite 2016 sıcak satış Biyokimyasal Hava Tahrikli Köşe Sünger Filtre Fry Karides balık akvaryumu Tankı JUN13, Çin Filtreler ve Aksesuarları Tedarikçiler.

Stokta var

Açıklama

  • boyut: S
  • Marka Adı: Let’s Pet
  • güç: 1w
  • Tipi: balık
  • gerilim: OTHER

100% yepyeni ve yüksek kalite Malzeme: Plastik Renk: resim gösterdiği gibi Süper hava tahrikli bir sistemle, filtre suya oksijen eklemek ve sessizce çalışmak, biyokimyasal filtration syonla birleştiren fiziksel filtrasyon üzerinde mükemmel bir etkiye sahiptir. çok katmanlı filtre malzemesi, zararlı atıkları parçalayacak ve balıklarınız için temiz bir yaşam ortamı verecek olan bakterilerin kolonizasyonunu destekler. Bu filtre cüce çiklit, guppy, killifish, karides vb gibi küçük boyutlu balıklar için veya yumurtacı, annelik, nano tanklar ve yavru tanklar için mükemmeldir. filtre minimum akım ürettiğinden ve balıkları filtreden emmenin neredeyse hiçbir yolu yoktur.
Ayrıca, hava infüzyon odası oksijen çözünürlüğünü artıran dakika kabarcıkları üretir. Sadece bir havayolu şirketini üniteye takın ve balıklarınız için biyokimyasal filtration syonla birleştiren havalandırma ve fiziksel filtration syonu sağlayın. Özellikle küçük balıkları yetiştirmek için yararlılar Özellikler:
1. çok gerekli oksijen ile su temini
2. hava pompası gelen gürültüyü azaltır ve en düşük watt tüketir
3. muti-katmanları, temizlenmesi ve taşınması kolay
4. çeşitli kurulumlar mümkündür
5. bu filtre, harici bir hava pompası veya filtreden su çekmek için entegre bir su pompasından hava kabarcıklarını kullanır. Su kaldırma borusu veya pompadan dışarı çekildikçe, filtreye giren su ile değiştirilir.
6. beyaz filtre pedinin üst tabakası mekanik bir filtrasyon sağlar. 2. katmanda siyah biyo-sünger ve çakıl ile seramik halkalar biyokimyasal filtrasyon sağlar. Bakterilerin kolonizasyonunu destekliyorlar. Bakteri zararlı atıkları (amonyak ve nitrit) kırmaya yardımcı olur. Boyut: yarıçap 6.5 cm/2.56 ", yükseklik 12-17.5 cm/4.72"-6.89 "(çıkış ölçeklenebilir) Miktar: 1 Adet Not:

paket

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 1cm x 5cm x 5cm (0.39in x 1.97in x 1.97in)
5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Derecelendirme: 1 out of 5 (1 votes)

1
Joni Meu 2018-10-15

Kırık, kullanılamaz, çok mutsuz... Hiçbir ambalaj, kabarcık kağıt, polyester, öğeyi korumak için bir l...

Yorum Yap

Derecelendirme