Açık tip kablo trag zincir iç boyutu 45*80mm ile end konnektörler plastik çekme halatı için CNC Router Makine araçları 1000mm

₺311.95 ₺296.35 Ücretsiz kargo

Etiketler: Ucuz Açık tip kablo trag zincir iç boyutu 45*80mm ile end konnektörler plastik çekme halatı için CNC Router Makine araçları 1000mm, Yüksek Kalite Açık tip kablo trag zincir iç boyutu 45*80mm ile end konnektörler plastik çekme halatı için CNC Router Makine araçları 1000mm, Çin Iletim Zincirler Tedarikçiler.

Stokta var

Açıklama

  • gerilme direnci: Reinforced nylon
  • Model Numarası: 50*80mm closed type inner diameter
  • Standart veya Standart olmayan: Standart
  • malzeme: nylon
  • Tipi: Cable drag chain


Kullanımları ve özellikleri Çanta tipi toz toplayıcı
( 1 ) Kullanım için uygun Pistonlu içinde motion vesilesiyle , Oynayabilirsiniz Rolü Çekiş Ve koruma Dahili kablo, Boru , Boru , Boru vb. .
( 2 ) Her Bir çekme halatı Açılabilir , Kurulum için uygun olan ve Onarım . Hareketi düşük gürültü , Aşınma direnci , Yüksek hızlı hareketi .
( 3 ) Sürükle zincir yaygın Kullanılan CNC makinesi araçları , Elektronik ekipmanları , Taş makineleri , Cam makineleri , Kapı ve pencereler makinesi , Enjeksiyon kalıplama makinesi , Manipülatör , Kilolu ulaşım ekipmanları , Otomatik depolar .
Yapısı Plastik çekme halatı
( 1 ) Sürükle zincir şekli tankı zinciri , Oluşan çok sayıda Birim bağlantı , Serbestçe dönen arasındaki bağlantı .
( 2 ) Aynı serisi Sürükle zinciri yüksek, Yüksek , Aynı pitch, Sürükle zinciri içinde geniş , Bükme yarıçapı R can Farklı bir seçim var .
( 3 ) Ünitesi Sol ve sağ tarafından bağlantı Zincir plaka ve Üst plaka, Her ortak zincir olabilir Açık , Uygun montaj ve sökme , Diş olmadan , Kablo için kapağı , Boru , Boru , Içine boru çekme halatı .
( 4 ) Diğer sağlayabilir ayırıcı , , Zincir uzay ayrılmış gerekli .
Temel parametreler Plastik çekme halatı
( 1 ) Malzeme : Naylon , Yüksek Basınç ve çekme yük , Iyi tokluk , Yüksek elastikiyet Ve aşınma direnci , Alev geciktirici , Yüksek düşük sıcaklık istikrarlı performans , Açık kullanılabilir .
( 2 ) Tolerans : Yağ dayanıklı , Tuz , Asit , Alkali Ve var Belli yeteneği
Ortak belirtin Başka atış Lütfen bize ulaşın!

paket

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 20cm x 10cm x 5cm (7.87in x 3.94in x 1.97in)
5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Derecelendirme: 5.00 out of 5 (1 votes)

Yorum Yap

Derecelendirme